lv | ru
Zariņi viesu namsAizkraukles novads, Zariņi Aizkraukles pagastsTelpu nomas, Banketu zāles, Bēru mielasti, Banketi
Telefons: 29410426, 65121510E-pasts: zarina16@inbox.lv
Ziedu ekspresisBuļļu 45, Rīga
Telefons: 67804950E-pasts: info@zieduekspresis.lv
Ziedu piegāde JelgavāKatoļu iela 18,Jelgava
Telefons: 26527523E-pasts: anita0403@inbox.lv
Ziedu PušķiTērbatas 19/21, Rīga
Telefons: 26621676 , 28768672E-pasts: info@ziedupuski.lv
Zivtiņi viesu namsRojas novads, KalteneTelpu nomas, Banketu zāles, Bēru mielasti, Banketi
Telefons: 29231907, 29272689E-pasts: zivtini@inbox.lv
Zolitūde - Baltā mājaRīga, Zolitūdes iela 51Telpu nomas, Banketu zāles, Bēru mielasti, Banketi
Telefons: 28282238, 29403689E-pasts: info@bmaja.lv
Aglonas novada sociālais dienestsJaunciema iela 35, Aglona, Aglonas pagasts, Aglonas novads, LV-5304Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 29403536E-pasts: arija.persevica@aglona.lv
Agnese Stalberte-ŠvarcaLāčplēša iela 5, Krāslava, LV-5601Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 26521376E-pasts: Agnese.Stalberte.Svarca@LatvijasNotars.lv
Agra ŠeibePalasta iela 9, Rīga, LV-1050Juridiskā palīdzība
Telefons: 67221133 , 29455184E-pasts: Agra.Seibe@LatvijasNotars.lv
Agris JaunpujēnsPilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63322304 , +371 25130484E-pasts: Agris.Jaunpujens@LatvijasNotars.lv
Agrita LiepnieceLāčplēša iela 17-2, Rīga, LV-1011Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67282071 , +371 29436609E-pasts: Agrita.Liepniece@LatvijasNotars.lv
Aigars KaupeA. Pumpura iela 6-101, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67334460 , +371 25762824E-pasts: Aigars.Kaupe@LatvijasNotars.lv
Aija BiezāDārza iela 14A, Bauska, LV-3901Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63923429E-pasts: Aija.Bieza@LatvijasNotars.lv
Aija BurbeckaKuršu iela 10, Liepāja, LV-3401Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63429279E-pasts: Aija.Burbecka@LatvijasNotars.lv
Aina ZvidriņaRīgas iela 25C, Valmiera, LV-4201Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 64222310 , +371 26577766E-pasts: Aina.Zvidrina@LatvijasNotars.lv