lv | ru
Agra ŠeibePalasta iela 9, Rīga, LV-1050Juridiskā palīdzība
Telefons: 67221133 , 29455184E-pasts: Agra.Seibe@LatvijasNotars.lv
Agris JaunpujēnsPilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63322304 , +371 25130484E-pasts: Agris.Jaunpujens@LatvijasNotars.lv
Agrita LiepnieceLāčplēša iela 17-2, Rīga, LV-1011Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67282071 , +371 29436609E-pasts: Agrita.Liepniece@LatvijasNotars.lv
Aigars KaupeA. Pumpura iela 6-101, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67334460 , +371 25762824E-pasts: Aigars.Kaupe@LatvijasNotars.lv
Aija BiezāDārza iela 14A, Bauska, LV-3901Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63923429E-pasts: Aija.Bieza@LatvijasNotars.lv
Aija BurbeckaKuršu iela 10, Liepāja, LV-3401Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63429279E-pasts: Aija.Burbecka@LatvijasNotars.lv
Aina ZvidriņaRīgas iela 25C, Valmiera, LV-4201Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 64222310 , +371 26577766E-pasts: Aina.Zvidrina@LatvijasNotars.lv
Aivara Ceriņa akmens apstrādeGulbju iela 31, JēkabpilsKapu pieminekļi, Kapu apmales
Telefons: 29737759E-pasts: info@ac-akmens.lv
Aizkraukles Sociālais dienestsDaugavas ielā 1, Aizkraukles pilsēta, LV 5101Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 65133940E-pasts: soccentrs@aizkraukle.lv
Aizkraukles Svētās Terēzes no Bērna Jēzus Romas katoļu baznīcaAizkraukle, Lāčplēša iela 22Baznīcas, Mācītāji
Telefons: 29191335E-pasts: marisozo@inbox.lv
Aizputes baptistu draudze17 Kuldīgas iela, Aizpute, Aizputes novads LV-3456Baznīcas, Mācītāji
Telefons: 26336783E-pasts: aizputesbd@inbox.lv
Aizputes novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”Avotu ielā 2, Aizpute, Aizputes novads, LV-3456Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 26450584E-pasts: soc@aizpute.lv
Akmeņkaļu darbnīca Granītakmens SIALiepāja, Lauku 31/35Kapu pieminekļi, Kapu apmales
Telefons: 26349465E-pasts: granitakmens@inbox.lv
Akmens Kleisti SIARīga, Mālu iela 21Kapu pieminekļi, Kapu apmales
Telefons: 29114851E-pasts: aljur777@gmail.com
Aknīstes novada pašvaldības sociālais dienestsSkolas iela 7, Aknīste, Aknīstes novads, LV- 5208Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 65237758E-pasts: socdienests@akniste.lv