lv | ru
Līgatnes novada Sociālais dienestsNītaures iela 6, Augšlīgatne, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads, LV-4108Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 64155587E-pasts: socdienests@ligatne.lv
Limbažu Svētā Laurencija Romas katoļu baznīcaCeriņu iela 1, Limbaži, LV-4000Baznīcas, Mācītāji
Telefons: 27497288E-pasts: dudziuk@gmail.com
Linda DamaneDubultu prospekts 3, Jūrmala, LV-2015Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67747244 , +371 26282054E-pasts: Linda.Damane@LatvijasNotars.lv
Linneja, ziedu salonsPērses iela 1, RīgaBēru vainagi, Floristika
Telefons: 29297972E-pasts: info.linneja@inbox.lv
Lipaiķu evaņģēliski luteriskā baznīcaLielā iela, Turlava, Turlavas pag., Kuldīgas nov., LV- 3329Baznīcas, Mācītāji
Telefons: 26801500E-pasts: martins.bb@inbox.lv
Līvānu novada Sociālais dienestsRīgas iela 77, Līvāni, LV-5316Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 65307165, 65307166E-pasts: lnsd@livani.lv
Ļubova PavlovskaN. Rancāna iela 36, Rēzekne, LV-4601Juridiskā palīdzība
Telefons: 64622642E-pasts: Lubova.Pavlovska@LatvijasNotars.lv
Madonas novada pašvaldības Sociālais dienestsParka iela 4, Madona, Madonas novads LV-4801Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: +371 64807291E-pasts: socialais.dienests@madona.lv
Maija LerhaKatrīnas laukums 1, Tukums, LV-3100Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63125361 , +371 20242434E-pasts: Maija.Lerha@LatvijasNotars.lv
Majoru Dievmātes Bezvainīgās Sirds draudzePilsoņu iela 32, JūrmalaBaznīcas, Mācītāji
Telefons: 67762051E-pasts: jurmalas_draudzes@inbox.lv
MaķīškalnsTalsu novads, Maķīškalns, Lībagu pag.Telpu nomas, Banketu zāles
Telefons: 25125158E-pasts: info@banketijums.lv
Māra KrasovskaBruņinieku iela 8A-3, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67276020 , +371 25693562E-pasts: Mara.Krasovska@LatvijasNotars.lv
Marina JakimovaKr. Barona iela 39A, Ludza, LV-5701Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 65723651E-pasts: Marina.Jakimova@LatvijasNotars.lv
Marko flora SIAJelgava, Driksas iela 13Bēru vainagi, Floristika
Telefons: 2605090E-pasts: info@ziedijelgava.lv
Marta Zeile-TrijecaTirgoņu iela 3, Ogre, LV-5000Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 65020303E-pasts: Marta.Zeile.Trijeca@LatvijasNotars.lv