lv | ru
Irēna ZiringaZaubes iela 7-2, Rīga, LV-1013Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67313608E-pasts: Irena.Ziringa@LatvijasNotars.lv
Irīna BirzniecePilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301Juridiskā palīdzība
Telefons: 63322471E-pasts: Irina.Birzniece@LatvijasNotars.lv
Iršu Svētā Mārtiņa Romas katoļu baznīcaIrši, Iršu pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5108Baznīcas, Mācītāji
Telefons: 29457320E-pasts: marisozo@inbox. lv
Istalsnas Sv. Staņislava Romas katoļu draudzeIstalsna, Istalsnas pagasts, Ludzas novadsBaznīcas, Mācītāji
Telefons: 65725653E-pasts:
Iveta LūseRīgas iela 30, Salaspils, LV-2169Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67941208 , +371 28381264E-pasts: Iveta.Luse@LatvijasNotars.lv
Iveta OzoliņaRīgas iela 25, Valka, LV-4701 / Dārza iela 11, Smiltene, LV-4729Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 29117605E-pasts: Iveta.Ozolina@LatvijasNotars.lv
Izvaltas Svētā Miķeļa Erceņģeļa Romas katoļu baznīcaIzvalta, Izvaltas pagastsBaznīcas, Mācītāji
Telefons: 28856787E-pasts:
Jāmaņi viesu namsKuldīgas novadsTelpu nomas, Banketu zāles
Telefons: 29205778, 29990256E-pasts: jamanos@inbox.lv
Janīna NollendorfaBaznīcas iela 41/43, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67310617E-pasts: Janina.Nollendorfa@LatvijasNotars.lv
Jānis BrantsPoruka iela 1, Madona, LV-4801Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 64821216E-pasts: Janis.Brants@LatvijasNotars.lv
Jānis Skrastiņš13. janvāra iela 33, Rīga, LV-1050Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67226850 , +371 25722126E-pasts: Janis.Skrastins@LatvijasNotars.lv
JAUNJELGAVAS NOVADA SOCIĀLAIS DIENESTSOškalna iela 3, Jaunjelgava, Jaunjelgavas novadsPašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 65133653E-pasts: evija.elksne@jaunjelgava.lv
Jaunpiebalgas novads Sociālais dienestsGaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Jaunpiebalgas novads, LV–4125Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 64107898, 28004439E-pasts: liga.abelniece@jaunpiebalga.lv
Jaunpiebalgas Svētā Toma evaņģēliski luteriskā baznīcaGaujas iela 23, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagBaznīcas, Mācītāji
Telefons: 29440025E-pasts: intarsjonitis@gmail.com
Jelgavas novada sociālais dienests4. stāvs, Lielā iela 5/7, Jelgava, LV–3001Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 63024965; 27872854E-pasts: ilze.ana@jelgavasnovads.lv