lv | ru
Ropažu novada sociālais dienestsRīgas iela 13, Ropaži, Ropažu novads, LV-2135Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 67186491E-pasts: soc@ropazi.lv
Rugāju novada Sociālais dienestsKurmenes iela 48, RugājiPašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 27820992E-pasts: socdienests@rugaji.lv
Saldus Mārtiņa Lutera evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcaLielā iela 30B, Saldus, Saldus pilsēta
Telefons: 29131088E-pasts: nav@epasts.lv
Slokas Svētās Ģimenes draudzeVaroņu iela 10, Jūrmala
Telefons: 67730574E-pasts: jurmalas_draudzes @inbox.lv
Umuri, Ievu līcis atpūtas komplekssĶeguma novads, Tomes pagasts, UmuriTelpu nomas, Banketu zāles
Telefons: 29122260E-pasts: dinadzerve@inbox.lv
Varakļānu novada sociālais dienestsRīgas iela 9, Varakļāni
Telefons: 64860844E-pasts: soc.dienests@varaklani.lv
Aglonas novada sociālais dienestsJaunciema iela 35, Aglona, Aglonas pagasts, Aglonas novads, LV-5304Pašvaldības, Sociālie dienesti
Telefons: 29403536E-pasts: arija.persevica@aglona.lv
Agnese Stalberte-ŠvarcaLāčplēša iela 5, Krāslava, LV-5601Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 26521376E-pasts: Agnese.Stalberte.Svarca@LatvijasNotars.lv
Agra ŠeibePalasta iela 9, Rīga, LV-1050Juridiskā palīdzība
Telefons: 67221133 , 29455184E-pasts: Agra.Seibe@LatvijasNotars.lv
Agris JaunpujēnsPilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63322304 , +371 25130484E-pasts: Agris.Jaunpujens@LatvijasNotars.lv
Agrita LiepnieceLāčplēša iela 17-2, Rīga, LV-1011Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67282071 , +371 29436609E-pasts: Agrita.Liepniece@LatvijasNotars.lv
Aigars KaupeA. Pumpura iela 6-101, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67334460 , +371 25762824E-pasts: Aigars.Kaupe@LatvijasNotars.lv
Aija BiezāDārza iela 14A, Bauska, LV-3901Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63923429E-pasts: Aija.Bieza@LatvijasNotars.lv
Aija BurbeckaKuršu iela 10, Liepāja, LV-3401Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63429279E-pasts: Aija.Burbecka@LatvijasNotars.lv
Aina ZvidriņaRīgas iela 25C, Valmiera, LV-4201Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 64222310 , +371 26577766E-pasts: Aina.Zvidrina@LatvijasNotars.lv