lv | ru
Inese PurvinskaRaiņa iela 26, Daugavpils, LV-5403Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 65422187 , +371 65425697E-pasts: Inese.Purvinska@LatvijasNotars.lv
Ineta BulānePērses iela 14, Rīga, LV-1011Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67281090E-pasts: Ineta.Bulane@LatvijasNotars.lv
Ineta NīlandereRīgas iela 9-4, Valmiera, LV-4201Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 64222273E-pasts: Ineta.Nilandere@LatvijasNotars.lv
Inga DobbermaneDzirnavu iela 92-7, Rīga, LV-1050Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 29109780 , +371 67218710E-pasts: Inga.Dobbermane@LatvijasNotars.lv
Inga DreimaneKr. Valdemāra iela 1A, Sigulda, LV-2150Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67973122 , +371 29466582E-pasts: Inga.Dreimane@LatvijasNotars.lv
Inga KalniškāneElizabetes iela 51-5, Rīga, LV-1011Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67218970 , +371 67218971E-pasts: Inga.Kalniskane@LatvijasNotars.lv
Inga MuciņaĢertrūdes iela 9-7, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67275440E-pasts: Inga.Mucina@LatvijasNotars.lv
Ingūna BobrovskaBaznīcas iela 31, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: 67312229E-pasts: Inguna.Bobrovska@LatvijasNotars.lv
Irēna ZiringaZaubes iela 7-2, Rīga, LV-1013Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67313608E-pasts: Irena.Ziringa@LatvijasNotars.lv
Irīna BirzniecePilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301Juridiskā palīdzība
Telefons: 63322471E-pasts: Irina.Birzniece@LatvijasNotars.lv
Iršu Svētā Mārtiņa Romas katoļu baznīcaIrši, Iršu pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5108Baznīcas, Mācītāji
Telefons: 29457320E-pasts: marisozo@inbox. lv
Istalsnas Sv. Staņislava Romas katoļu draudzeIstalsna, Istalsnas pagasts, Ludzas novadsBaznīcas, Mācītāji
Telefons: 65725653E-pasts:
Iveta LūseRīgas iela 30, Salaspils, LV-2169Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67941208 , +371 28381264E-pasts: Iveta.Luse@LatvijasNotars.lv
Iveta OzoliņaRīgas iela 25, Valka, LV-4701 / Dārza iela 11, Smiltene, LV-4729Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 29117605E-pasts: Iveta.Ozolina@LatvijasNotars.lv
Izvaltas Svētā Miķeļa Erceņģeļa Romas katoļu baznīcaIzvalta, Izvaltas pagastsBaznīcas, Mācītāji
Telefons: 28856787E-pasts: