lv | ru
Romualds LaizānsAtbrīvošanas aleja 88, Rēzekne, LV-4601Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 64625650 , +371 26596635E-pasts: Romualds.Laizans@LatvijasNotars.lv
RudzupuķesDaugavpils novads , Rudzupuķes, Daugavpils novadsTelpu nomas, Banketu zāles, Bēru mielasti, Banketi
Telefons: 20003188, 20045115E-pasts: info@rudzupukes.lv
Salacgrīvas Svētās Marijas Goreti Romas katoļu baznīcaSalacgrīva, Valmieras iela 8Baznīcas, Mācītāji
Telefons: 26770138E-pasts:
Salaspils Dievmātes-Rožukroņa Karalienes draudzeSalaspils, Rīgas iela 26Baznīcas, Mācītāji
Telefons: 67980052E-pasts: gaits77@inbox.lv
Saldus Dieva parādīšanās pareizticīgo baznīcaStriķu iela 30, Saldus, Saldus pilsētaBaznīcas, Mācītāji
Telefons: 26537911E-pasts:
Sandra EilandeIeriķu iela 5, Rīga, LV-1084Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67225512 , +371 29220019E-pasts: Sandra.Eilande@LatvijasNotars.lv
Sandra JakušenokaElizabetes iela 75, Rīga, LV-1050Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67284345E-pasts: Sandra.Jakusenoka@LatvijasNotars.lv
Sandra LoginaSpīdolas iela 16-1, Aizkraukle, LV-5101Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 65121222E-pasts: Sandra.Logina@LatvijasNotars.lv
Sant-li SIAJēkabpils, Rīgas iela 128Bēru vainagi, Floristika
Telefons: 29448366E-pasts: egilsblums@inbox.lv
Santa TerjohinaJomas iela 30, Jūrmala, LV-2015Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67760356 , +371 26511433E-pasts: Santa.Terjohina@LatvijasNotars.lv
Sarkandaugavas Kalna kapsētaCeļinieku iela 1, RīgaKapsētas
Telefons: 67012419E-pasts: kristine.rihtere-sulce@riga.lv
Sarmīte OrlovskaCēsu iela 31 k-9, Rīga, LV-1012Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67288031 , +371 26619515E-pasts: Sarmite.Orlovska@LatvijasNotars.lv
Satekas atpūtas komplekssVecumnieku novads, vecumnieku pagasts, zvirgzde, satekas.Telpu nomas, Banketu zāles, Bēru mielasti, Banketi
Telefons: 28630062E-pasts: andra_rusmane@inbox.lv
SaulessveceBiķernieku iela 143Bēru vainagi, Floristika
Telefons: 24428691E-pasts: sanita.velsa@inbox.lv
Saulkrastu Dieva Žēlsirdības Romas katoļu baznīcaSaulkrasti, Ainažu iela 42Baznīcas, Mācītāji
Telefons: 67218074E-pasts: saulkrasti.cath@gmail.com