lv | ru

Juridiskā palīdzība

''Edlin M'' SIAViļāni, Tevenānu iela 7a, Rēzekne, Latgales iela 87Apbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Apbedīšanas piederumi, Kapu pieminekļi, Kapu apmales
Telefons: 26390048E-pasts: edlin2@inbox.lv
Brūklenājs SIAJēkabpils, Brīvības iela 283, Līvāni, Rīgas iela 106AApbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Kapsētas, Apbedīšanas piederumi
Telefons: 29478472, 26872688E-pasts: apb.bruklenajs@inbox.lv
Agnese Stalberte-ŠvarcaLāčplēša iela 5, Krāslava, LV-5601Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 26521376E-pasts: Agnese.Stalberte.Svarca@LatvijasNotars.lv
Agra ŠeibePalasta iela 9, Rīga, LV-1050Juridiskā palīdzība
Telefons: 67221133 , 29455184E-pasts: Agra.Seibe@LatvijasNotars.lv
Agris JaunpujēnsPilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63322304 , +371 25130484E-pasts: Agris.Jaunpujens@LatvijasNotars.lv
Agrita LiepnieceLāčplēša iela 17-2, Rīga, LV-1011Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67282071 , +371 29436609E-pasts: Agrita.Liepniece@LatvijasNotars.lv
Aigars KaupeA. Pumpura iela 6-101, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67334460 , +371 25762824E-pasts: Aigars.Kaupe@LatvijasNotars.lv
Aija BiezāDārza iela 14A, Bauska, LV-3901Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63923429E-pasts: Aija.Bieza@LatvijasNotars.lv
Aija BurbeckaKuršu iela 10, Liepāja, LV-3401Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63429279E-pasts: Aija.Burbecka@LatvijasNotars.lv
Aina ZvidriņaRīgas iela 25C, Valmiera, LV-4201Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 64222310 , +371 26577766E-pasts: Aina.Zvidrina@LatvijasNotars.lv
Anita ElksneSkolas iela 31-1, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67271066E-pasts: Anita.Elksne@LatvijasNotars.lv
Argita GustafssoneBalasta dambis 15, Rīga, LV-1048Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67210252E-pasts: Argita.Gustafssone@LatvijasNotars.lv
Arlita MintāleBaznīcas iela 31, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: 67312243E-pasts: Arlita.Mintale@LatvijasNotars.lv
Arnis KrēgersDzirnavu iela 62-9, Rīga, LV-1050Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67385040E-pasts: Arnis.Kregers@LatvijasNotars.lv
Baiba DambeCeriņu iela 14, Ogre, LV-5001Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 65024274 , +371 20260063E-pasts: Baiba.Dambe@LatvijasNotars.lv