lv | ru

Juridiskā palīdzība

KORONER, apbedīšanas birojs Pārdaugavā, kremācija, diennakts morgs. Lētākas cenasVaidelotes iela 14, Rīga, LV-1055Apbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Kapsētas, Apbedīšanas piederumi
Telefons: 23371744E-pasts: Pardaugava@krematorija.lv
Jaunā Krematorija, Apbedīšanas nams, Atvadu zāle RīgāJēkabpils iela 28, Rīga, birojs- Aptiekas iela 13, RīgaApbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Kapsētas, Apbedīšanas piederumi
Telefons: 20018333E-pasts: riga@krematorija.lv
Apbedīšanas birojs Talsi - NAD.LV || REPATRIACIJA.LVStūrīši 11, Talsi, LV-3201Apbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Kapsētas, Apbedīšanas piederumi
Telefons: +371 29 001 334E-pasts: krematorija@nad.lv
Nacionālais Apbedīšanas Dienests || NAD.LVBruņinieku iela 151, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1009Apbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Kapsētas, Apbedīšanas piederumi
Telefons: +371 26 33 59 28E-pasts: info@nad.lv
Starptautiskā Repatriācijas Aģentūra REPATRIACIJA.LV || NAD.LVIkšķiles iela 9, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1057Apbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Kapsētas, Apbedīšanas piederumi
Telefons: +371 26 335 928E-pasts: info@repatriation.lv
Starptautiskā Repatriācijas Aģentūra - NAD.LV || REPATRIACIJA.LVIkšķiles iela 9, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1057Apbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Kapsētas, Apbedīšanas piederumi
Telefons: +371 26 33 59 28E-pasts: info@repatriacija.lv
In Sensum SIASalaspils, Lauku iela 9,Apbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Kapsētas, Apbedīšanas piederumi
Telefons: +371 272 262 26E-pasts: insensum@inbox.lv
''Edlin M'' SIAViļāni, Tevenānu iela 7a, Rēzekne, Latgales iela 87Apbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Apbedīšanas piederumi, Kapu pieminekļi, Kapu apmales
Telefons: 26390048E-pasts: edlin2@inbox.lv
Brūklenājs SIAJēkabpils, Brīvības iela 283, Līvāni, Rīgas iela 106AApbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Kapsētas, Apbedīšanas piederumi
Telefons: 29478472, 26872688E-pasts: apb.bruklenajs@inbox.lv
“ATVADAS”Bruņinieku iela 64, Riga. Hipokrāta 2 korp.17. Aizsaules 1.Apbedīšanas pakalpojumi, Apbedīšanas biroji, Apbedīšanas piederumi, Bēru transports, Katafalki
Telefons: 20692069E-pasts: atvadas@gmail.com
Agnese Stalberte-ŠvarcaLāčplēša iela 5, Krāslava, LV-5601Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 26521376E-pasts: Agnese.Stalberte.Svarca@LatvijasNotars.lv
Agra ŠeibePalasta iela 9, Rīga, LV-1050Juridiskā palīdzība
Telefons: 67221133 , 29455184E-pasts: Agra.Seibe@LatvijasNotars.lv
Agris JaunpujēnsPilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 63322304 , +371 25130484E-pasts: Agris.Jaunpujens@LatvijasNotars.lv
Agrita LiepnieceLāčplēša iela 17-2, Rīga, LV-1011Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67282071 , +371 29436609E-pasts: Agrita.Liepniece@LatvijasNotars.lv
Aigars KaupeA. Pumpura iela 6-101, Rīga, LV-1010Juridiskā palīdzība
Telefons: +371 67334460 , +371 25762824E-pasts: Aigars.Kaupe@LatvijasNotars.lv