lv | ru
Ropažu novada sociālais dienestsRīgas iela 13, Ropaži, Ropažu novads, LV-2135Самоуправления, Социальные службы
Телефон: 67186491Е-мейл: soc@ropazi.lv
Rugāju novada Sociālais dienestsKurmenes iela 48, RugājiСамоуправления, Социальные службы
Телефон: 27820992Е-мейл: socdienests@rugaji.lv
Saldus Mārtiņa Lutera evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcaLielā iela 30B, Saldus, Saldus pilsēta
Телефон: 29131088Е-мейл: nav@epasts.lv
Slokas Svētās Ģimenes draudzeVaroņu iela 10, Jūrmala
Телефон: 67730574Е-мейл: jurmalas_draudzes @inbox.lv
Umuri, Ievu līcis atpūtas komplekssĶeguma novads, Tomes pagasts, UmuriАренда помещений, Банкетные залы
Телефон: 29122260Е-мейл: dinadzerve@inbox.lv
Varakļānu novada sociālais dienestsRīgas iela 9, Varakļāni
Телефон: 64860844Е-мейл: soc.dienests@varaklani.lv
Aglonas novada sociālais dienestsJaunciema iela 35, Aglona, Aglonas pagasts, Aglonas novads, LV-5304Самоуправления, Социальные службы
Телефон: 29403536Е-мейл: arija.persevica@aglona.lv
Agnese Stalberte-ŠvarcaLāčplēša iela 5, Krāslava, LV-5601Юридическая помощь
Телефон: +371 26521376Е-мейл: Agnese.Stalberte.Svarca@LatvijasNotars.lv
Agra ŠeibePalasta iela 9, Rīga, LV-1050Юридическая помощь
Телефон: 67221133 , 29455184Е-мейл: Agra.Seibe@LatvijasNotars.lv
Agris JaunpujēnsPilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301Юридическая помощь
Телефон: +371 63322304 , +371 25130484Е-мейл: Agris.Jaunpujens@LatvijasNotars.lv
Agrita LiepnieceLāčplēša iela 17-2, Rīga, LV-1011Юридическая помощь
Телефон: +371 67282071 , +371 29436609Е-мейл: Agrita.Liepniece@LatvijasNotars.lv
Aigars KaupeA. Pumpura iela 6-101, Rīga, LV-1010Юридическая помощь
Телефон: +371 67334460 , +371 25762824Е-мейл: Aigars.Kaupe@LatvijasNotars.lv
Aija BiezāDārza iela 14A, Bauska, LV-3901Юридическая помощь
Телефон: +371 63923429Е-мейл: Aija.Bieza@LatvijasNotars.lv
Aija BurbeckaKuršu iela 10, Liepāja, LV-3401Юридическая помощь
Телефон: +371 63429279Е-мейл: Aija.Burbecka@LatvijasNotars.lv
Aina ZvidriņaRīgas iela 25C, Valmiera, LV-4201Юридическая помощь
Телефон: +371 64222310 , +371 26577766Е-мейл: Aina.Zvidrina@LatvijasNotars.lv