lv | ru

Privātuma politika

Latvijas apbedīšanas pakalpojumu katalogs(turpmāk – Pārzinis), veic personas datu apstrādi saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulu Nr.2016/679 (turpmāk – Regula), Fizisko personu datu apstrādes likumu, kā arī citiem Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Informējam, ka periodiski Pārzinis var izmainīt šo Privātuma atrunu, tādēļ lūdzam sekot līdzi aktuālajai redakcijai, lai nodrošinātu, ka esiet informēti ar tās izmaiņām.

ŠĪ ATRUNA PĒDĒJO REIZI ATJAUNOTA 2018. GADA 30. SEPTEMBRĪ

Pārzinis iegūst datus no jums, kad Jūs izmantojot mūsu tīmekļa vietni, veiciet pirmreizēju reģistrāciju un jūsu personas datus izmantos reģistrācijas darbības nodrošināšanai, pamatojoties uz Jūsu iepriekš sniegto piekrišanu. Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka Jūs esiet atbildīgi par precīzu datu sniegšanu Latvijas apbedīšanas pakalpojumu katalogā, kā arī to izmaiņām, kad Jums ir pienākums labot savus personas datus savā lietotāja kontā.

Veicot reģistrāciju un pakalpojuma ietvaros var tikt apstrādātasšādas personu datu kategorijas:

Personas vārds, uzvārds – fiziskās personas identifikācijai;

Pakalpojuma sniegšanas adrese

Personas vai uzņēmuma telefona nummurs

Personai vai uzņēmumam piederošas fotogrāfijas

Personas vai uzņēmuma ģeogrāfiskā atrašanās vieta kartē

 

Pārziņa personas datu apstrādes tiesiskie pamati ir datu subjekta piekrišana, juridiska pienākuma izpilde un leģitīmā interese.

Personas datu glabāšanas ilgums

Jūsu personas datus savā sistēmā Pārzinis uzglabās tik ilgi, līdz Jūs nebūsiet izmantojuši savas tiesības, lūdzot Pārzinim tos izdzēst kopā ar savu kontu www.beres.lv interneta vietnē.

Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības

Lai saņemtu informāciju par personas datiem, kurus Pārzinis par personu apstrādā, personai ir tiesības normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā vērsties pie Pārziņa un iegūt sev nepieciešamo informāciju.

Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu, to dzēšanu atbilstoši Regulas noteikumiem.

Pārzinis veic saziņu ar datu subjektu personīgi klātienē vai izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju savā lietotāja profilā.

Gadījumos, ja tiek konstatēti personas datu aizsardzības pārkāpumi vai pastāv aizdomas par iespējamu pārkāpumu, mēs Jūs aicinām par to mums ziņot. Sūdzības par personas datu aizsardzības pārkāpumiem var tikt iesniegtas arī personas datu uzraudzības iestādei – Datu valsts inspekcijai (adrese: Rīga, Blaumaņa iela 11/13-11, LV-1011).

Profilēšana.

Profilēšana ir jebkāda veida automātiska personas datu apstrāde, lai analizētu vai prognozētu uzvedību. Mēs to nedarām.

Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kurus mājas lapas, kuras Jūs apmeklējat, saglabā Jūsu datora vai mobilā tālruņa pārlūkā. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas, lai mājas lapas darbotos, kā arī lai uzlabotu lietotāju pieredzi un nodrošinātu noteiktu informāciju mājas lapu īpašniekiem. Mūsu sīkdatnes var ietvert informāciju par Jūsu izvēli tiešsaistē un to, kā Jūs pielāgojat mūsu mājas lapas savām interesēm, un bieži tās ietvers anonīmu unikālo identifikatoru.

Plašāku informāciju par sīkdatnēm, lūdzu, skatiet: http://www.allaboutcookies.org, kur atradīsiet visaptverošu informāciju par sīkdatnēm un citām līdzīgām tehnoloģijām!

Piekrišana sīkdatņu izmantojumam šajā mājas lapā

Apstiprinot sīkdatņu pieņemšanu un turpinot izmantot mūsu mājas lapu, tiek pieņemts, ka Jūs piekrītat mūsu šeit aprakstītajai sīkdatņu izmantošanas politikai. Ja Jūs nepiekrītat tam, kā mēs izmantojam sīkdatnes, lūdzu, izlasiet sadaļu "Sīkdatņu bloķēšana"!

Sīkdatņu bloķēšana

Jums ir izvēles iespējas iestatīt savas ierīces, lai tās pieņemtu visas sīkdatnes, lai tās Jūs brīdina, ja tiek nosūtīta sīkdatne, vai nekad nepieņemt nevienu sīkdatni. Pēdējais gadījums nozīmē, ka nebūs iespējams Jums nodrošināt noteiktus personalizētus pakalpojumus, kā rezultātā Jūs varat zaudēt iespēju pilnvērtīgi izmantot visas mūsu mājas lapas funkcijas.

Ja Jūs vispār nevēlaties pieņemt sīkdatnes vai iebilstat atsevišķu sīkdatņu izmantošanai, Jums ir jāizmaina Jūsu ierīces pārlūkprogrammas iestatījumi. Tā kā katra pārlūkprogramma ir atšķirīga, lūdzu, izmantojiet izvēlētās pārlūkprogrammas izvēlni "Palīdzība", lai uzzinātu, kā Jūs varat izmainīt sīkdatņu iestatījumus! Lūdzu, apmeklējiet: http://www.allaboutcookies.org, kur Jūs atradīsiet visaptverošu informāciju par sīkdatņu pārvaldību un bloķēšanu dažādās pārlūkprogrammās!

Ja Jūs izvēlēsieties bloķēt sīkdatnes, dažas mājas lapas funkcijas var nedarboties, un, iespējams, Jūs nevarēsiet piekļūt mūsu mājas lapai vai kādai no tās daļām.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatņu sniegtā informācija var palīdzēt mums analizēt, kā Jūs izmantojat mūsu mājas lapas, un palīdz mums sniegt Jums labāku tiešsaistes lietotāja pieredzi. Mūsu sīkdatņu apkopotā informācija netiek izmantota, lai noteiktu, kas Jūs esat, vai lai nosūtītu Jums reklāmas pa e-pastu vai pastu. Tāpat mēs neizmantojam sīkdatnes, lai sūtītu mērķtiecīgas un personalizētas reklāmas bērniem.

Kāda veida sīkdatnes mēs izmantojam un kādiem mērķiem?

Tehniski nepieciešamās sīkdatnes

Dažas no mūsu sīkdatnēm ir nepieciešamas, lai izmantotu mūsu mājas lapas vai noteiktas mūsu mājas lapu funkcijas. Ja Jūs bloķēsiet šīs funkcionālās sīkdatnes, Jūs nevarēsiet aplūkot mūsu mājas lapas. Tās ietver sīkdatnes, kas reģistrē, vai lietotājs ir vai nav piekritis sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapās.

Sesiju sīkdatnes un izvēles sīkdatnes

Mēs varam izmantot sesiju sīkdatnes, lai unikāli identificētu Jūsu pārlūksesiju mūsu mājas lapā, lai atvieglotu mūsu mājas lapas funkcionēšanu, piemēram, ļautu lietotājam pārvietoties starp dažādām mājas lapas sadaļām. šīs sīkdatnes lietotāja sesijas beigās tiek izdzēstas (piemēram, kad lietotājs aizver pārlūkprogrammas logu). Mēs varam izmantot arī sīkdatnes, kas saglabājas ilgāku laika periodu, lai atcerētos Jūsu izvēles mūsu mājas lapās. Parasti šo sīkdatņu izmantošanas laiks nav ilgāks par diviem gadiem.

Analītikas sīkdatnes

Mēs varam izmantot analītikas sīkdatnes kopā ar mūsu tīmekļa servera žurnālfailiem, lai uzlabotu mūsu mājas lapu darbību, apkopojot uzkrāto informāciju par to, cik daudz apmeklētāju mums ir, no kurienes viņi nokļuvuši mūsu mājas lapās un kā viņi izmanto mūsu mājas lapas (piemēram, uz kurām mājas lapas sadaļām vairums apmeklētāju dodas visbiežāk). šim nolūkam mēs varam izmantot analītikas rīkus, ko piedāvā šādi pakalpojumu sniedzēji, un ar tiem saistītās sīkdatnes:

"Omniture". Spiediet šeit, lai izlasītu "Omniture" Privātuma politiku!

Parasti mēs nesaglabājam nekādu personīgo informāciju, kas mums tiek sniegta, izmantojot sīkdatnes.

Sociālo tīklu sīkdatnes

Mēs savās mājas lapās varam integrēt trešo pušu vietņu funkcijas, konkrēti, dažādus sociālos tīklus. šīs funkcijas dažreiz ietver skriptus vai citus elementus, kas var nolasīt un dažreiz ievietot sīkdatnes no sociālajiem tīkliem, kas ir ieinstalēti Jūsu ierīcē. šīs sīkdatnes var atļaut personalizētu reklāmu, lai tā būtu precīzāk saistīta ar Jūsu interesēm. Mēs nevaram piekļūt un kontrolēt šīs sīkdatnes vai to apkopotos datus, jo mēs esam tikai mājas lapas pārvaldītāji, taču mēs vēlamies Jūs informēt un saņemt Jūsu piekrišanu šo elementu izmantošanai. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, izlasiet sekojošo informāciju par iespējamajām sociālo tīklu sīkdatnēm!

Facebook

Mūsu mājas lapās var būt integrētas šādas Facebook funkcijas, kas var nolasīt vai izvietot Facebook sīkdatnes:

 • "Patīk" poga (ļauj lietotājam izmantot "Patīk" funkciju Facebook);
 • "Dalīties" poga (ļauj lietotājam izmantot "Dalīties" funkciju Facebook);
 • Facebook "Social Graph" (ļauj mūsu mājas lapām izmantot Facebook elementus mūsu mājas lapās, piemēram, lietotāju profila attēlus, publiskas Facebook ziņas).

Spiediet šeit, lai izlasītu Facebook Datu politiku!

Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk par Facebook sīkdatnēm!

Youtube un google

Mūsu mājas lapās var būt integrētas šādas YouTube vai Google funkcijas, kas var nolasīt vai izvietot YouTube vai Google sīkdatnes:

 • YouTube video atskaņotājs (ļauj skatīties YouTube video mūsu mājas lapās);
 • YouTube pierakstīšanās kontā (ļauj lietotājam ieiet savā YouTube kontā un rīkoties ar mūsu mājas lapu no sava konta);
 • Google "+1" poga (ļauj lietotājam piesaistīt vienumu savam Google+ kontam);
 • Google pierakstīšanās kontā (ļauj lietotājam ieiet savā Google kontā un rīkoties ar mūsu mājas lapu no sava konta).

Spiediet šeit, lai iepazītos ar Google Privātuma politiku (tā attiecas arī uz YouTube)!

Twitter

Mūsu mājas lapās var būt integrētas šādas Twitter funkcijas, kas var nolasīt vai izvietot Twitter sīkdatnes:

 • Twitter pierakstīšanās kontā (ļauj lietotājam ieiet savā Twitter kontā un rīkoties ar mūsu mājas lapu no sava konta);
 • Twitter "Dalīties".

Spiediet šeit, lai izlasītu Twitter Privātuma politiku!

Flickr

Mūsu mājas lapās var būt integrētas šādas Flickr funkcijas, kas var nolasīt vai izvietot Flickr sīkdatnes:

 • Flickr pierakstīšanās kontā (ļauj lietotājam ieiet savā Flickr kontā un rīkoties ar mūsu mājas lapu no sava konta).

Spiediet šeit, lai izlasītu Flickr Privātuma politiku!

Instagram

Mūsu mājas lapās var būt integrētas šādas Instagram funkcijas, kas var nolasīt vai izvietot Instagram sīkdatnes:

 • Instagram pierakstīšanās kontā (ļauj lietotājam ieiet savā Instagram kontā un rīkoties ar mūsu mājas lapu no sava konta).

Spiediet šeit, lai izlasītu Instagram Privātuma politiku!

Pinterest

Mūsu mājas lapās var būt integrētas šādas Pinterest funkcijas, kas var nolasīt vai izvietot Pinterest sīkdatnes:

 • "Pin it" poga (ļauj lietotājam piesaistīt attēlu savam Pinterest kontam).

Spiediet šeit, lai izlasītu Pinterest Privātuma politiku!